Potidea Palace Hotel 4* - Nea Potidea

Potidea Palace Hotel 4*Овој ексклузивен All Inclusive хотел на Халкидики, ви нуди избор од 234 елегантни и пространи соби и апартмани, распространети низ 9 згради, кои се поврзани со прекрасни уредени градини.

Прочитај повеќе

HOTEL IZVOR

Овој луксузен SPA & WELLNESS хотел ресорт, се наоѓа во срцето на Шумадија и една од најубавите кралски бањи во Србија - Буковичка Бања. Неговото прекрасно опкружување, каде што природата лечи и оживува со чист воздух и минерални води, е тоа што овој хотел го прави посебен.

Прочитај повеќе

Ви требаат повеќе информации?  Тука сме за вас!

+389 70 317 022 |  info@agentur.com.mk

Актуелни понуди

Сите блог статии од Актуелни понуди